GWARANTUJEMY ZWROT DO 5000ZŁ W PROGRAMIE "NASZ PRĄD"

biuro@mocnafotowoltaika.pl

+48 500 446 180

mocna_fotowoltaika_logo_AKC_ZAMK
mocna_fotowoltaika_logo_AKC_ZAMK

MENU

Solar panels on house

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA TO INWESTYCJA Z SZYBKIM ZWROTEM KOSZTÓW

Instalacja fotowoltaiczna pracuje bez przerwy. Montaż instalacji fotowoltaicznej to optymalizacja, która się opłaca. Twój biznes stanie się jeszcze bardziej niezależny, a dzięki ustawie OZE z 22 czerwca 2016 r (Dz. U. 2016 poz. 925.) będziesz mógł korzystać ze zwrotów za nadwyżkę energii elektrycznej, która powstaje w momencie, kiedy firma ma dużo mniejsze zapotrzebowanie na prąd.

W styczniu 2021 roku wchodzi w życie ustawa, która zakłada pojawienie się w taryfie dystrybucyjnej tzw. opłaty mocowej w wysokości 76,20 zł za każdą 1 MWh miesięcznie. Dzięki instalacji fotowoltaicznej nie poniesiesz dodatkowych kosztów, opłata dla Twojej firmy wyniesie dokładnie 0 zł.

Oszczędność to nie wszystko. W dzisiejszych czasach walka o dobro naszej planety i wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii ma ogromne znaczenie. Stwórz z nami ekologiczną firmę, która daje przykład i czerpie energię z naturalnych zasobów.

Niezależnie od wielkości biznesu jaki prowadzisz, czy też branży w jakiej działasz, jako przedsiębiorca na pewno poszukujesz sposobu na obniżenie kosztów, które generuje Twoja firma.

Pomożemy Ci! Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę to około 20% rocznie. To pewny zysk, a co za tym idzie oszczędność dla Ciebie i Twojej firmy. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, dzięki czemu szybko zredukujesz koszty energii elektrycznej.

1 thought on “INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button